PL / EN

What our customers say

I have had an opportunity to visit Wellcome Office cowork during Google Hashcode 2020. Modern and well-equipped office for everyone who is looking for a space to work.

Maciej Piesak Robotic Process Automation Developer

I have been here as a customer (renting a desk and conference rooms) and meetup’s participant. At this moment, it is the best coworking space in Katowice (as a remote worker, I tested all available options in this city). Clean, well-designed and equipped, modern, full of features (e.g., recording room), with a friendly atmosphere and flexible pricing options. I can recommend this place!

Wojciech Gawroński Architekt AWS i współwłaściciel w firmie Pattern Match

Miałem przyjemność zorganizować w Wellcome Office szkolenie dla kadry zarządzającej bezpieczeństwem bocznic kolejowych z grupy takich firm jak Orlen, Lotos, PGG, PGE. Wszyscy uczestnicy oraz prowadzący byli pod wielkim wrażeniem przestrzeni. Zarówno funkcjonalne meble, bogaty sprzęt audiowizualny czy klimatyzacja, jak i dostęp do kuchni czy sanitariatów sprawiły, że było to wydarzenie na najwyższym poziomie. Na pewno będziemy wracać.

Witold Bardziński Prezes Zarządu Kancelarii Specjalistów Bezpieczeństwa Kolejowego Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność dwukrotnie organizować konferencję WUD Silesia w przestrzeniach Wellcome Office. To wyjątkowe miejsce, które łączy charakter zabytkowej ulicy Kościuszki w Katowicach z nowoczesną przestrzenią coworkingową i konferencyjną. Wellcome Office to jednak nie tylko miejsce, ale świetne doświadczenie z przebiegu całej współpracy i organizacji wydarzenia. Już teraz planuję kolejne działania w WO!

Paweł “Nowy” Nowak Organizator konferencji WUD Silesia

Book your place

Send a message